بلیط هواپیما ticketyab.com

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : سامانه تیکت یاب یک موتور جستجو گر بليط هواپيما می باشد که بلیط های چارتری و ... با عنوان : بلیط هواپیما ticketyab.com بخوانید :

 

https://ticketyab.com

 

سامانه تیکت یاب یک موتور جستجو گر بليط هواپيما می باشد که بلیط های چارتری و بلیط های سیستمی را به سادگی برای مسافران و گردشگران فراهم می آورد و امکان خرید بلیط هواپیما را در کمترین زمان مهیا می سازد. این سامانه با هدف ارایه بهترین خدمات و در نظر گرفتن رفاه حال مسافرین هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ دسترسی آسان و سرعت بخشیدن به پروسه خرید بلیط هواپیما ، و نیز اطمینان و گارانتی پرواز ، راه اندازی شده است. تیکت یاب وظیفه جستجو میان کلیه ایرلاین های داخلی را در مقاصد مختلف جهان بر عهده دارد و تمامی پروازهای مسیرهای داخلی و خارجی را با کمترین نرخ ارایه داده و از طریق پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته یک سامانه رزرواسیون آنلاین جامع و مطمئن را برای مسافرین عزیز به وجود آورده است. همچنین تیکت یاب برای اولین بار در ایران رو نمایی از سامانه استرداد بلیط چارتر را انجام داده و با توجه به اینکه تیکت یاب تمامی پروازهای خود را گارانتی می کند ، مسافران میتوانند با خیال راحت رزرو و پرواز خود را انجام دهند . در معرفی تیکت یاب میتوان به این نکات اشاره کرد که این سامانه اولین سامانه اعلام پرواز ارزان به صورت پیامکی در کشور می باشد.

 

https://ticketyab.com


همچنین اولین وب سایت فروش آنلاین بلیط هواپیمایی است که دارای پنل سازمانی برای شرکت ها ، ادارات و ارگانهای دولتی می باشد و اولین وبسایت دارای استرداد آنلاین پروازهای سیستمی است.
شایان ذکر است این موتور جستجوگر توسط آژانس کهکشان سیر اسپادانا پشتیبانی و ساپورت می شود.
دیگر خدمات ارایه شده توسط تیکت یاب به متقاضیان خرید بلیط هواپیما به شرح زیر است:

 
- قیمت بلیط هواپیما مناسب
- هشدار پرواز
- کوپن کسب درآمد اعضا
- تخفیفات سازمانی
- ارایه نازل ترین نرخ کلیه ایرلاین های داخلی
- امکان اعلام نرخ پرواز ارزان قیمت
- امکان استرداد بلیط های سیستمی
- امکان استرداد بلیط های چارتری (برای اولین بار)
- امکان جستجو بلیط هواپیما بر اساس ایرلاین
- امکان جستجو بلیط هواپیما بر اساس نوع هواپیما
- دسترسی 24 ساعته و سفارش خرید بلیط به صورت آنلاین
- پشتیبانی آنلاین در هر ساعت شبانه روز
- امکان خرید بلیط هواپیما برای مسافران ویلچیری

 

ticketyab,...
نویسنده : ticketyab بازدید : 20 تاريخ : يکشنبه 29 بهمن 1396 ساعت: 19:14